021-22700332-35
021-22700332-35

ویزای سرمایه گذاری

یکی از روش‌های مهاجرت به کشورهای مختلف، ویزای طلایی یا ویزای سرمایه گذاری است که پس از آن نیز حق اقامت و شهروندی به سرمایه‌گذاران خارجی واجد شرایط داده می‌شود. این نوع ویزا به منظور جذب سرمایه‌های خارجی و ایده‌های کارآفرینی جدید است و سالانه افراد زیادی از این طریق به کشورهای اروپایی و آمریکایی مهاجرت می‌کنند. برخی از کشورها با ویزای سرمایه‌گذاری به فرد اقامت دائمی می‌دهند و برخی دیگر نیز تنها اقامت موقت خواهند داشت. بنابراین بهتر است برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور مناسبی را انتخاب کنید.

ویزای سرمایه گذاری یا گلدن ویزا چیست؟

ویزای طلایی یا گلدن ویزا (Golden Visa) یک برنامه‌ی مهاجرتی است که به واسطه‌ی آن افراد می‌توانند از طریق ویزای سرمایه گذاری به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنند. فرد با دریافت ویزای طلایی می‌تواند در کشور مقصد زندگی، سرمایه‌گذاری و کار کند. برای این کار افراد می‌توانند در زمینه‌های مختلفی مانند املاک و مستغلات یا خرید اوراق سهام دولتی اقدام به دریافت ویزای طلایی کنند. کارآفرینی در کشور مقصد نیز راه خوبی برای دریافت ویزای سرمایه گذاری است.

(بیشتر بخوانید: ویزای کانادا چقدر طول میکشه؟)

ویزای سرمایه گذاری یا گلدن ویزا چیست؟

اهداف مختلف برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری

درخواست ویزای سرمایه گذاری با اهداف مختلفی انجام می‌شود و البته این نوع از ویزا یا روادید از جهات مختلف با سایر انواع ویزا از جمله ویزای دانشجویی، روادید کار و غیره متفاوت است. به طور کلی افرادی که به دنبال ویزای سرمایه گذاری هستند، اقامت دائم کشور مورد نظر را نیز می‌خواهند؛ بنابراین با توجه به نوع سرمایه گذاری و کشور مقصد، می‌توان این نوع ویزا را به اقامت دائم تبدیل کرد.

لازم به ذکر است برای دریافت ویزای سرمایه گذاری نیازی به ارائه‌ی مدارک تحصیلی یا مدرک زبان نیست؛ با این حال اگر فرد این مدارک را داشته باشد روند تایید ویزا سریع‌تر خواهد بود. در صورت دریافت ویزای سرمایه گذاری فرد می‌تواند برای خانواده خود نیز ویزا دریافت کند. ویزا به فرزندان زیر 21 سال تعلق می‌گیرد و همسر فرد نیز اجازه‌ی کار در کشور مقصد را خواهد داشت.

پروسه‌ی دریافت ویزای طلایی طولانی نیست و این مراحل حداکثر 6 ماه زمان خواهد برد. البته این مدت زمان برای کشورهای مختلف می‌تواند متفاوت باشد و زمان دقیقی وجود ندارد.

اهداف مختلف برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری

انواع ویزای سرمایه گذاری

دریافت ویزای سرمایه گذاری در کشورهای مختلف می‌تواند متفاوت باشد. هر کشور طبق نوع سرمایه‌گذاری و روشی که فرد برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌کند، ویزا صادر می‌کند. بعلاوه اینکه هر کشور روش یا روش‌های سرمایه‌گذاری متفاوتی دارد و ممکن است یک کشور چند روش سرمایه‌گذاری مختلف داشته باشد. به همین خاطر است که فرد متقاضی ویزای سرمایه گذاری باید جنبه‌های مختلف را بررسی کرده و با آگاهی کامل نوع سرمایه گذاری و کشور مقصد خود را انتخاب کند.

(اگر می‌خواهید در مورد ویزای بیزینس ویزیتور کانادا بیشتر بدانید، به صفحه مربوطه مراجعه کنید.)

ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا به کارآفرینان خارجی اجازه می‌دهد تا اخذ اقامت دائم کانادا و در نهایت، شهروندی کانادا را از طریق برنامه‌های مهاجرت سرمایه‌گذاری فدرال و استانی دریافت کنند. این برنامه‌های سرمایه‌گذار مهاجر در ابتدا به متقاضیان موفق اجازه کار می‌دهد تا بتوانند کسب و کار خود را در کانادا راه‌اندازی کنند. سپس اگر کسب و کار موفقیت‌آمیز بود، سرمایه‌گذار خارجی واجد شرایط می‌تواند برای اقامت دائمی و شهروندی کانادا اقدام کند. در ادامه در خصوص گلدن ویزا کانادا و هزینه‌های آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

کانادا به عنوان ارزانترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری شناخته می‌شود.

(اگر می‌خواهید در مورد ویزای کاری کانادا بیشتر بدانید، به صفحه مربوطه مراجعه کنید.)

ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزا سرمایه گذاری کانادا و برنامه‌های مهاجرت سرمایه‌گذاری کانادا

برنامه‌های مهاجرتی مختلفی برای کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و شرکت‌های خارجی طراحی شده تا افراد متقاضی واجد شرایط بتوانند برای اقامت دائم در این کشور اقدام کنند. برای این کار گزینه‌های متعددی وجود دارد که به طور کلی به دو دسته‌ی برنامه‌های فدرال و استانی تقسیم می‌شوند. انتخاب برنامه مهاجرتی مناسب از میان برنامه‌های استانی و فدرال، نقش مهمی در موفقیت استراتژی اولین قدم برای مهاجرت به کانادا برای شما خواهد داشت.

انتخاب مناسب‌ترین برنامه برای کسب و کار و پیشنیه‌ی شما بسیار ضروری است و مون ایمیگریشن می‌تواند در این زمینه شما را راهنمایی کند.

(برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا خود اشتغالی کانادا به صفحه مربوطه مراجعه کنید.)

برنامه‌های سرمایه‌گذاری فدرال کانادا

در سطح فدرال چهار برنامه مهاجرتی برای دریافت ویزای سرمایه گذاری وجود دارد:

برنامه‌های سرمایه‌گذاری فدرال کانادا

برنامه انتقال درون شرکتی (ICT)

برنامه ICT یا Intra-Company Transfer برای شرکت‌های خارجی دارای دفتر یا شرکت تابعه در کانادا یا شرکت‌هایی که به دنبال گسترش فعالیت‌های خود در کانادا هستند، ایده‌آل است. این برنامه‌ی مهاجرت کاری و ویزای سرمایه گذاری به شما اجازه می‌دهد تا کارمندان خود را از دفتر خارجی به دفتر کانادا منتقل کنید. برای این کارمندان در ابتدا مجوز کار موقت صادر می‌شود و عموما پس از 1 سال کار در کانادا، واجد شرایط اقامت دائم خواهند بود.

(برای دانستن بیشتر در رابطه با ویزا دانشجویی کانادا از صفحه مربوطه بازدید کنید.)

برنامه ویزای استارت آپ (SUV)

تحت برنامه ویزا استارت آپ کانادا (Start-Up Visa)، حداکثر 5 شریک موسس یک شرکت نوآورانه خارجی می‌توانند تا 3 سال واجد شرایط مجوز کار آزاد در کانادا باشند. علاوه بر این، متقاضیان ویزای سرمایه گذاری استارت آپ می‌توانند واجد شرایط اقامت دائم در کانادا شوند. برنامه‌ی SUV نیاز به نامه پشتیبانی یا تعهد سرمایه‌گذاری از یکی از سازمان‌های تعیین‌شده در کانادا دارد.

(اگر می‌خواهید در مورد نحوه تبدیل ویزای کانادا بیشتر بدانید، به صفحه مربوطه مراجعه کنید.)

برنامه ویزای استارت آپ (SUV)

ویزای کارآفرینی (C11)

ویزای کارآفرینی C11 برای کارآفرینان خارجی که به دنبال سرمایه‌گذاری در یک کسب و کار فعال در کانادا هستند و یا می‌خواهند کسب و کار جدیدی را راه‌اندازی کنند، گزینه‌ای عالی است. در ابتدا کارآفرین مجوز کار موقتی دریافت می‌کند که به او اجازه داده می‌شود تجارت خود را در کانادا راه‌اندازی کند. سپس، بعد از 1 سال فعالیت با این ویزای سرمایه گذاری و تجارت در کانادا، فرد می‌تواند برای اقامت دائم اقدام کند.

(برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دریافت ویزا آمریکا به صفحه مربوطه مراجعه کنید.)

برنامه مجوز کار LMIA

کارآفرینان و سرمایه‌گذاران خارجی می‌توانند از طریق مسیر LIMA برای مجوز کار اقدام کنند و در نهایت پس از دو سال کار در کانادا اقامت دائم بگیرند. این برنامه بیشتر برای استخدام کارگران خارجی طراحی شده است و موارد قبلی که به عنوان ویزای سرمایه گذاری معرفی شدند برای مهاجرت سرمایه‌گذاران به کانادا بهتر هستند.

(بیشتر بخوانید: ویزای کار آمریکا چیست؟)

برنامه‌های سرمایه‌گذاری فدرال کانادا

برنامه مهاجرت سرمایه‌گذاری استانی

در سطح استانی، استان‌های مختلف کانادا برنامه‌های مهاجرتی مختلفی را برای ویزای سرمایه گذاری و اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا ارائه می‌کنند. این شرایط سرمایه‌گذاری معمولا برای استان‌های مختلف، متفاوت است و هر استان با توجه به نیازهای کاری خود با ارائه‌ی برنامه سرمایه‌گذاری، مهاجران را برای کار و زندگی به این کشور فرا می‌خواند.

استان آلبرتا (Alberta) – استان آلبرتا به کارآفرینان خارجی اجازه می‌دهد ابتدا مجوز کار دریافت کرده و پس از 1 تا 2 سال فعالیت تجاری در این استان، برای اقامت دائم درخواست دهند.

استان بریتیش کلمبیا (British Columbia) – در این استان سه برنامه مهاجرتی برای ویزای سرمایه‌گذاری وجود دارد که شامل مهاجرت کارآفرینان، طرح منطقه‌ای و پروژه‌های استراتژیک می‌شود.

استان انتاریو (Ontario) – این استان برنامه جذب کارآفرینان را دارد که هدف آن نیز جذب کارآفرینان باتجربه برای ایجاد یا خرید یک تجارت موجود در انتاریو است.

جزیره پرنس ادوارد (Prince Edward Island) – این استان به عنوان کوچکترین استان کانادا مجوز کار و ویزای سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد و افراد واجد شرایط ابتدا می‌توانند مجوز کار موقت بگیرند و سپس برای اقامت دائم اقدام کنند.

استان کبک (Quebec)کارآفرینان خارجی می‌توانند از برنامه‌های مهاجرت تجاری استان کبک استفاده کنند و به عنوان سرمایه‌گذار و مهاجر، کسب و کار راه انداخته یا در یک کسب و کار موجود سرمایه‌گذاری کنند و در نهایت پس از راه‌اندازی کسب و خود خود تحت مجوز کار، اقامت دائم بگیریند.

برنامه مهاجرت سرمایه‌گذاری استانی

معایب سرمایه گذاری در کانادا

دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا یکی از روش‌های محبوب برای مهاجرت و دریافت اقامت دائم این کشور است. با این حال اگر قصد سرمایه‌گذاری و مهاجرت به کانادا دارید، باید در این خصوص اطلاعات کافی داشته باشید و با آگاهی کامل اقدام به این کار کنید. این مساله بیشتر به خاطر افزایش قیمت دلار و ارز خارجی است که تهیه‌ی سرمایه مورد نیاز را دشوار و پیچیده می‌سازد.

به این ترتیب بهتر است برای دریافت ویزای سرمایه گذاری با موسسات مهاجرتی معتبر مشورت نمایید. شما می‌توانید با مشاوران موسسه مهاجرتی مون ایمیگریشن برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و بهترین راه را برای این کار دنبال کنید.

(برای دانستن بیشتر در رابطه با ویزا استارت آپ آمریکا از صفحه مربوطه بازدید کنید.)

معایب سرمایه گذاری در کانادا

مقایسه برنامه مهاجرتی فدرال و استانی

به عنوان یک مهاجر، انتخاب‌های متعددی برای دریافت ویزای سرمایه گذاری در کانادا دارید. بسته به اهداف تجاری، برخی از طرح‌های مهاجرت ممکن است برای شما مناسب‌تر باشد. مهم است که برنامه‌های مهاجرتی را مقایسه کنید و بررسی کنید برنامه مهاجرتی فدرال مناسب‌تر است یا برنامه مهاجرتی استانی.

برای مثال برای ویزای سرمایه گذاری فدرال حداقل سرمایه‌ی لازم 250 هزار تا 350 هزار دلار است. این مبلغ برای برنامه مهاجرتی استانی بین 250 هزار تا 1 میلیون دلار می‌تواند متغیر باشد. بعلاوه اینکه زمان فرایند برای ویزای فدرال 1 تا 3 ماه خواهد بود که این مدت برای ویزای استانی ممکن است بین 6 تا 8 ماه طول بکشد.

ویزای سرمایه گذاری آمریکا

اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری  یکی از راه‌های عالی برای مهاجرت به آمریکا برای ایرانیان و دریافت گرین کارت است. برای دریافت ویزای طلایی امریکا نیازی به ارائه‌ی مدرک زبان و مدرک تحصیلی نخواهید داشت و بعلاوه شرایط سنی خاصی نیز برای این هدف تعیین نشده است. این ویژگی‌ها باعث می‌شود ویزای سرمایه گذاری امریکا یک گزینه‌ی منعطف برای بسیاری از افراد باشد.

در ادامه بیشتر در خصوص مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به آمریکا صحبت خواهیم کرد.

ویزای سرمایه گذاری آمریکا

انواع ویزای سرمایه گذاری آمریکا

ویزا سرمایه گذاری E-2

ویزای سرمایه گذاری E-2 یک ویزای غیرمهاجرتی است که به سرمایه‌گذاران خارجی اجازه می‌دهد از طریق سرمایه‌گذاری در یکی از شرکت‌های آمریکایی به این کشور مهاجرت کنند. البته این ویزا تنها برای کشورهای دارای معاهده‌ی E-2 با ایالات متحده قابل دریافت است که البته کشورهای زیادی واجد شرایط این معاهده هستند. بنابراین با داشتن شهروندی و پاسپورت یکی از این کشورها می‌توانید برای ویزای سرمایه گذاری E-2 اقدام کنید.

ویزای E-2 دارای پنج سال اعتبار است اما می‌توان به مدت دو سال به تعداد نامحدود تمدید کرد.

(اگر می‌خواهید در مورد ویزای بازدید تجاری امریکا بیشتر بدانید، به صفحه مربوطه مراجعه کنید.)

انواع ویزای سرمایه گذاری آمریکا

سرمایه‌ی مورد نیاز برای ویزای سرمایه گذاری E-2

برای مهاجرت با سرمایه گذاری کم می‌توانید از طریق ویزای E-2 اقدام کنید. برای این نوع سرمایه‌گذاری هیچ مقدار مشخصی تعیین نشده است زیرا این سرمایه به ماهیت کسب و کار شما بستگی دارد اما به طور کلی مبلغ از حداقل 100 هزار دلار شروع می‌شود.

برای دریافت ویزای E-2 آمریکا باید منبع درآمد مستند و قانونی داشته باشید و بعلاوه سرمایه‌گذار باید حداقل مالکیت 50 درصد از کسب و کار را داشته باشد، در آمریکا زندگی کند و مدیریت کسب و کار را نیز بر عهده بگیرد.

(برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای بشردوستانه آمریکا به صفحه مربوطه مراجعه کنید.)

سرمایه‌ی مورد نیاز برای ویزای سرمایه گذاری E-2

ویزا سرمایه گذاری EB-5 آمریکا

یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌ها برای دریافت ویزای سرمایه گذاری آمریکا، ویزای EB-5 است که متقاضی می‌تواند از این طریق برای دریافت گرین کارت آمریکا نیز اقدام کند. این ویزای سرمایه گذاری به افرادی واگذار می‌شود که در پروژه‌های مورد تایید ایالات متحده سرمایه‌گذاری کنند. افراد واجد شرایط این ویزا می‌توانند به سیستم آموزشی ایالات متحده، حق زندگی، حق بازنشستگی، کار، تحصیل و غیره برای خانواده خود (همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال) دسترسی داشته باشند.

ویزای EB-5 بهترین ویزای سرمایه گذاری برای ایرانیان است و محدودیت‌های کمتری نسبت به ویزای سرمایه‌گذاری سایر کشورها از جمله کانادا دارد.

(برای دانستن بیشتر در رابطه با ویزا ترانزیت آمریکا از صفحه مربوطه بازدید کنید.)

سرمایه مورد نیاز برای ویزای EB-5

افرادی که به دنبال ویزای سرمایه گذاری EB-5 هستند، به حداقل سرمایه‌ی 900 هزار دلار برای مناطق روستایی یا مناطقی با نرخ بیکاری 1.5 برابر بیشتر از میانگین کشوری یا 1 میلیون و 800 هزار دلار در سایر مناطق نیاز دارند. این سرمایه با توجه به شرایط و نحوه‌ی سرمایه‌گذاری نسبتا متفاوت است و باید حداقل منجر به ایجاد 10 شغل برای شهروندان واجد شرایط آمریکایی شود. بعلاوه سرمایه‌گذار باید در مدیریت شرکت خود مشارکت داشته باشد.

برای دریافت ویزای سرمایه گذاری EB-5 نیازی به ارائه‌ی مدرک زبان و مدرک تحصیلی نیست و شرایط سنی مشخصی نیز وجود ندارد.

(بیشتر بخوانید: لاتاری آمریکا یعنی چه؟)

سرمایه مورد نیاز برای ویزای EB-5

اخذ ویزای سرمایه گذاری با موسسه مهاجرتی مون ایمیگریشن

در این مطلب در خصوص ویزای سرمایه گذاری یا ویزای طلایی صحبت کردیم و در مورد شرایط مورد نیاز دریافت ویزا سرمایه گذاری نکاتی را بیان کردیم. از جمله کشورهایی که با سرمایه گذاری اقامت میدهند، کانادا و آمریکا است که مون ایمیگریشن می‌تواند شما را در انتخاب بهترین کشور و بهترین روش مهاجرتی راهنمایی خواهد کرد.

(اگر می‌خواهید در مورد قوانین سیتیزن شدن در آمریکا بیشتر بدانید، به صفحه مربوطه مراجعه کنید.)

اخذ ویزای سرمایه گذاری با موسسه مهاجرتی مون ایمیگریشن

سوالات متداول

چه کسانی می‌توانند برای ویزای سرمایه گذاری کانادا اقدام کنند؟

هر کدام از برنامه‌های مهاجرتی کانادا برای دریافت ویزای سرمایه گذاری، شرایط و فرآیند درخواست متفاوتی می‌تواند داشته باشد اما اکثر این برنامه‌ها در برخی گزینه‌ها مشترک هستند. این موارد می‌تواند شامل اینها باشد:

 • راه‌اندازی یک کسب و کار موفق یا داشتن بودجه‌ی کافی برای خرید یا راه‌اندازی آن در کانادا
 • داشتن حداقل 250 هزار دلار برای سرمایه‌گذاری در کسب و کار کانادایی خود
 • داشتن مهارت‌های لازم برای توسعه تجارت و مدیریت کسب و کار
 • توانایی استفاده از تجربیات کسب و کار خود برای ایجاد کسب و کار جدید در کانادا

(برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گرفتن پاسپورت کانادایی به صفحه مربوطه مراجعه کنید.)

چه کسانی می‌توانند برای ویزای سرمایه گذاری کانادا اقدام کنند؟

سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا چیست؟

برنامه سرمایه گذاری 200 هزار دلاری کانادا متعلق به استان بریتیش کلمبیا است که برای دریافت ویزای سرمایه گذاری این استان باید یک کسب و کار راه‌اندازی و مدیریت کنید. شرایط لازم برای این سرمایه‌گذاری شامل موارد زیر می‌شود:

 1. سرمایه‌گذاری حداقل 200 هزار دلار در استان بریتیش کلمبیا
 2. داشتن حداقل سه سال سابقه‌ی مدیریتی و تجاری
 3. این برنامه امتیازبندی دارد و متقاضی باید امتیاز لازم را کسب کند
 4. تمکن مالی متقاضی (از جمله املاک، حساب بانکی، اوراق بهادار، سهام و غیره) باید حداقل 600 هزار دلار کانادا باشد.
 5. ارائه‌ی بیزینس پلن به استان بریتیش کلمبیا

(برای دانستن بیشتر در رابطه با گذرنامه امریکا از صفحه مربوطه بازدید کنید.)

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا چیست؟

برنامه سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا برای دریافت ویزای سرمایه گذاری نیز متعلق به استان بریتیش کلمبیا است که فرد متقاضی باید یک کسب و کار در این استان کانادا راه‌اندازی کند. برای این سرمایه‌گذاری 100 هزار دلاری فرد ابتدا باید برای یک سفر تحقیقاتی به این استان سفر کتد و در صورت واجد شرایط بودن ویزای کار دریافت کند.

فرد با این ویزای کار می‌تواند همراه با خانواده‌ی خود به بریتیش کلمبیا مهاجرت کرده و کسب و کار خود را راه‌اندازی کند. پس از 20 ماه سرمایه‌گذار باید گزارش عملکرد بیزینس خود را به دولت بریتیش کلمبیا ارائه دهد و در صورت تایید برای دریافت اقامت دائم اقدام کند. برای این نوع ویزای سرمایه گذاری متقاضی باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • حداقل سرمایه‌ی 100 هزار دلار
 • تمکن مالی (شامل املاک، سپرده‌های بانکی، سرمایه‌گذاری‌ها و غیره) حداقل 300 هزار دلار کانادا
 • داشتن مدرک حداقل دیپلم
 • حداقل سه سال سابقه مدیریتی
 • کسب امتیاز لازم
 • نمره ایلتس

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا چیست؟

آیا سرمایه‌گذاران ایرانی می‌توانند برای ویزای سرمایه گذاری کانادا اقدام کنند؟

بله، امکان دریافت ویزای سرمایه گذاری برای شهروندان ایرانی وجود دارد و شهروندان ایرانی می‌توانند از یکی از روش‌های گفته شده در این مطلب برای دریافت ویزا سرمایه گذاری و اخذ اقامت کانادا استفاده کنند.

(بیشتر بخوانید: ویزای توریستی چیست؟)

آیا می‌توان با ویزای سرمایه گذاری اقامت دائم کانادا را دریافت کرد؟

خیر. تمام روش‌های سرمایه‌گذاری منجر به اخذ اقامت این کشور نمی‌شوند. برای مثال شما نمی‌توانید از طریق خرید ملک یا سهام اقامت دائم کانادا بگیرید.

(برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا خوداشتغالی به صفحه مربوطه مراجعه کنید.)

دریافت اقامت دائم چه مدت پس از دریافت ویزای سرمایه گذاری امکان پذیر است؟

در برخی از روش‌های سرمایه گذاری، فرد متقاضی از همان ابتدا اقامت دائم خود را دریافت خواهد کرد. در موارد دیگر باید یک مدت زمان خاص بگذرد که این مدت زمان نیز بسته به نوع سرمایه گذاری متفاوت است.

(بیشتر بخوانید: ویزای استارت اپ چیست؟)

آیا با ویزای سرمایه گذاری می‌توان خانواده را نیز به کانادا برد؟

بله. شما می‌توانید برای همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال خود نیز اقامت کانادا بگیرید.

آیا با ویزای سرمایه گذاری می‌توان خانواده را نیز به کانادا برد؟

نمره زبان برای ویزای سرمایه گذاری کانادا چند است؟

برای برنامه‌های سرمایه گذاری کانادا به نمره زبان انگلیسی یا فرانسه در حد CLB 5 نیاز دارید. این نمره معادل آیلتس 5 است. بعلاوه آزمون‌های فرانسه TEF و TCF نیز مورد قبول است.

(برای دانستن بیشتر در رابطه با اخذ ویزای توریستی کانادا از صفحه مربوطه بازدید کنید.)

حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای ویزای سرمایه گذاری کانادا چقدر است؟

برای سرمایه گذاری در آمریکا نوع E-2 حداقل میزان سرمایه مورد نیاز 200 هزار دلار است.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای ویزای سرمایه گذاری کانادا چقدر است؟

مدارک تحصیلی و زبانی مورد نیاز برای ویزای سرمایه گذاری آمریکا چیست؟

برای دریافت ویزا سرمایه گذاری آمریکا نیازی به مدرک تحصیلی یا مدرک زبان ندارید که در این مورد توضیح دادیم.

(اگر می‌خواهید در مورد ویزای گردشگری امریکا بیشتر بدانید، به صفحه مربوطه مراجعه کنید.)

امکان دریافت ویزا و اقامت دائم از طریق خرید ملک در امریکا وجود دارد؟

خیر. خرید ملک منجر به اقامت دائم آمریکا نمی‌شود و شما می‌توانید برای اخذ اقامت دائم آمریکا روش‌های سرمایه گذاری دیگر را انتخاب کنید.

لینک ‎‎های مهم

Call Now Button